Avatar uživatele
kodl67

Funguje u vás při setkání s lidmi vnímání osobního prostoru?

U mě jo.Nedávno na parkovišti při setkání s bývalým kolegou z práce jsme okolo sebe skoro tancovali.On se snažil na mě mluvit málem z 20cm vzdálenosti,já jsem pořád uhýbal a couval.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, odpovídámež, Danina65, BergySeltzer před 2513 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, funguje

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

No jéje!!! A jak …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dejavu

Určitě ano. Nejmenší vzdálenost osobního prostoru mají nudní řečníci a lidi, kterým smrdí z pusy, kteří vás zaženou do kouta, odkud není úniku a donutí vás poslechnout si za doprovodu nevábného odéru trilogii ze života škeble ze 20 cm od vašeho obličeje. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BergySeltzer

Ano, dokonce v hospodě se snažím sedat si na kraj, abych měl aspoň z jedné strany prostor. „K tělu“ si pustím jen hrstku nejbližších lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smlouvyzdarm

Ano, každý vnímá osobní prostor. Obecně severské národy mají raději větší vzdálenost než ty jižní. V každém případě se s tím dá také pěkně pracovat ve spojení s řečí těla. Dá se tím docela slušně vyvést z míry protivník – osoba, které si nevážíte, která si to zaslouží. Ve spojení s dobrou rétoritou a schopností argumentace, pak často nejde už ani tolik o to co se řeší, ale jak se to podá a jaká gesta to doprovodí.
Jarda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ano. Mám jej spíše větší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, u mně to dělá asi metr. U lidí většinou opačného pohlaví, které mám rád, ale dochází ke kontaktu, působí jako magnet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Ano, funguje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek