olda12

Funguje to?

někde jsem viděl fotku kabelu propojení notebooku z USB na nabíjeni v jednom a tom přístroji,je to možné?asi hovadina,ne?
Doplňuji:
pardon špatně jsem se vyjádřil jde notebook nabíjet vlastním USB?

Nejlepší odpověď
Hlada

Je možné pomocí baterie notebooku nabíjet přes USB něco jiného, pokud proud nepřekročí 500mA. Není ale možné tak nabíjet baterii notebooku.

Další odpovědi
tom004

Nerozumím tomu „v jednom a tom přístroji“,ale je možné nabíjet z USB externí přístroj.
Doplňuji:
Jestli to dobře chápu,tak ne.Nabíjet se dá pouze příslušným konektorem.Při nabíjení kabelem protéká docela slušný proud,a nevím,jestli by to USB přežilo,i kdyby to šlo.