Avatar uživatele
Smoullinka

Funguje suchý šampon ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Prý to žádná sláva není, na pravidelné používání to opravdu není – ale jako nouzovka to špatné není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Timea Naesse

Nefunguje jako normální šampon…spíše zakryje mastnostu a vytvoří efekt umytých vlasů. Využívám ho jenom na cesty, ale když se používá moc často, začnou se docela dost ničit vlasy… suchý šampon bych brala jako ,,poslední záchranu''…
~ timeanaesse.blog.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Na umytí vlasů asi moc ne. Použila bych jej jen v tom případě, že bych byla někde, kde není voda a nemohla bych si vlasy umýt normálním šamponem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misa-radilka

Měla jsem od Oriflame, moc mi nevyhovoval a to trpím na mastné vlasy a právě že ofina se mi mastí, tak jen na ni, abych nemusela každý den.
Ale co se mi nedávno ověřilo s kamarádkami na dovolené, že mi jedna vzala papírový kapesníček a promnula ofinu tím kapesníčkem a mastnota se vstřebala raz dva. Zkus vzít balíček, pořádně si tím projet pramínky a hned máš vlasy čisté.
Jako akutní první pomoc je to OK.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gigul

Když potřebuješ poslední záchranu na mastné vlasy , tak mně vždycky fungoval ! Pak teda záleží na značce , ale taky ten co vyhovuje mně nemusí vyhovovat tobě …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl