VeRe1983

Funguje skutečně v rámci Facebooku možnost skrytí komentáře pod mým příspěvkem zveřejněným na cizí stránce?

Doplním. Poměrně často diskutuji na FB. Samozřejmě diskutuji na úrovni, jako inteligentní člověk za kterého se považuji. Nicméně dle Gaussovy křivky je hlupáků v populaci zdaleka nejvíce a většina z nich má potřebu se „vyjádřit“ naprosto ke všemu. Bohužel, se snadnou dostupností internetu se ke všemu může vyjádřit doslova každý, aniž by k tomu měl dostatečný rozum. Takový chce většinou nikoliv diskutovat, argumentovat, ale zviditelnit se, prudit. Je skrytí takového příspěvku funkční, tj. pokud jej skryji, tak jej sice vidím já a pisatel, leč nevidí jej ostatní diskutéři, aby na takového tro(t)la reagovali a z diskuse se stala naprostá bramboračka? Googlil jsem, dokonce jsem si přečetl i něco na oficiální podpoře od Facebooku, jenže odpověď je nejednoznačná, popř. se liší od mých zkušeností. Zajímaly by mě ty vaše Díky.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Wasp-07

Ano