zjentek

Funguje respirátor správně, i když má člověk husté vousy?

Fusatý člověk, covid a respirátor.

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud vyčuhuje z pod respirátoru, tak ne. Hitlerova muška by ale nevadila.

Další odpovědi
Lukas27

Doporučuje se být bez vousů, i drobné strniště prý může znehodnocovat funkčnost respirátoru.

zbyndo

Profesionálni záchranári,hlavne banski,sa musia holiť úplne do hladka, kôli tesnosti plynovej masky, takže tie fúzy,a účinnosť respiratora má nejakú súvislosť