Jakubcz

Funguje projekt Kapitalof?

Dobrý den,
Mám asi 100kč na Paypalu a chtěl bych je investovat do http://kapita­lof.com/index­.php?r=440036
.Je hodně lidí, kterým přišla výplata, ale dá se tomu věřit?
Popřípadě existuje alternativa – něco podobného?

Mockrát děkuji za odpovědi

Odpovědi
Sonett

Hele já investoval 2,500 kč a výplaty mi normálně chodí. Kliknu vybrat výplatu KDYKOLI a instantně mám peníze. Jestli chceš napiš mi na email micis007@seznam.cz a můžeme se o tom pobavit víc. Mě to funguje a ty negativní reakce nechápu.

nyjono

No … když to logicky spočítáš, … kolik Kč můžeš získat investováním 100 Kč?
Při investici 2500 Kč to bude logicky o něco víc, ale podle mě se nevyplatí ani ten strávený čas.