nikolqa.o

Funguje předplacený internet v ČR i v zahraničí ?

Dobrý den, chci se zaptat zda předplacený internet v mobilu od T-mobilu funguje i zahraničí ?

Myslím to tak, že mám internet v mobilu zaplacný na měsíc a teď jedu na týden do Německa, Francie a Švycarska. Budu teda v zahraničí normálně platit datový roaming podle jejich cen, nebo mi bude fungovat můj předplacený internet bez dalšího placení ?

Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Tak to mě docela štve, protože ve Švýcarsku chtějí 240kč na den. Asi se budu muset spolehnout na to, že bude interner v hotelu.

Odpovědi
gecco

Budeš platit datový roaming – přece se nebudeš připojovat z Česka a přes T-Mobile…
😉
Roaming → připojení přes jiného, než běžného operátora.
Doplňuji:
K Doplnění – záleží na tom, jaký ti tvůj operátor ™ nabídne roaming…
😉
Každopádně – hotelová free-wifi je nejlepší.
😉

McArthur

Je to stejné, jako když si v jedné prodejně zaplatíš rohlíky a u konkurence si je budeš chtít vyzvednout. Myslím, že Ti ta konkurence rohlíky nedá.

Takže jak píšeš, buď zvol hotelové služby (mohou být za příplatek) nebo hold zůstaň věrná svému operátorovi a za jeho služby mu zaplať. A nebo se se svým operátorem domluv, naslibuj mu hory (doly raději ne) a třeba Ti povolí využití služeb T-Mobile v Německu atd. za Tvůj tarif. Pokud máš ale zaplacený jen jeden měsíc, tak nemáš mnoho pák, jak toho dosáhnout.