Black_Twitty

Funguje nákup WCR body na booth.cz?

Teď to nějak nefunguje, tak nevím jestli je to podvod. Kdyžtak napište svoje zkušenosti.

Odpovědi
gecco

Je to podvod…

Celý ten web je podvodný, takže:

  • pokud tam chceš nakupovat, nedělej to (nebo aspoň – rozhodně – neplať předem)
  • pokud tady chceš dělat reklamu, ´asi to nepude´

😁

Black_Twitty

Když se všude koukám na recenze… vše v pohodě? Kde jsi vzal že je to podvod? Jenom se chci ujistit. A reklamu nedělám :)

gecco

Já právě nevidím chválu nikde – maximálně sebechválu (opravdu si myslíš, že jsou věrohodní čerstvě registrovaní přispěvatelé, kteří odpoví na právě jednu takovou otázku, kterou položí jiný, právě registrovaný tazatel???)…
Kromě toho už jsem některé důvody psal v této odpovědi – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zkusenosti-s-booth-cz .
😉