UPhelp

Funguje ještě mikropráce v Alza.cz?

Zkoušeli jste někdo?

Teď jsem se díval v Alza aplikaci v „Moje Alza“ na nabízené směny a vůbec nic tam není. Trochu divné, obzvlášť, když Alza má tolik poboček, tolik skladů po celém Česku a je to prázdné. Sice nevím, jak to fungovalo přes pandemii a nouzové stavy (ale teď mají stejně všechny pobočky, včetně prodejen otevřené) a navíc se často jedná o nějakou práci ve skladu, takže by to mělo normálně fungovat.

Říkal jsem si, každý přívdělek dobrý, každá tisícovka navíc se hodí, tak jsem chtěl na jednorázovou brigádu do Alzy jako skladník a je to prázdné, nic v nabídce. Nezobrazuje se vůbec nic, píšou pouze: „Žádé otevřené směny. Aktuálně nejsou k dispozici žádné směny. Přijďte později." Něco by tam být mělo, když se to vztahuje na celé Česko a všechny Alza pobočky.
Co vím, tak byly mikropráce na Alze docela populární a frčelo to (snad nonstop), tak je mi trochu divné, že tam nic není.
A práce určitě mají dost, tak nevěřím, že nic nenabízí. Proto si říkám, jestli by to nemohla být nějaká chyba v aplikaci.

Nejlepší odpověď
Malvína

Možná opravdu nemají volné místo, možná je nějaká chyba na serveru. Co zkusit napsat na oficiální e-mail, nebo spíše na kontaktní e-mail pobočky, kde bys rád brigádu vykonával? Mnohdy to zabere, když se někdo ozve sám od sebe, protože to značí, že o práci má opravdu zájem.

Další odpovědi
Emefej

Proč se páš zde? Efektivnější je zeptat se přímo v Alze.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

UPhelp

Emefej, to už se tady nikdo nemusí ptát fakt na nic. Vždy se člověk může zeptat někde jinde (a přímo ve zdrojích). Když se nad tím zamyslíš, tak vždy je nějaké místo, kde je „vhodnější“ položit otázku, než zde… Podle kategorie otázky existuje příslušné místo, kde je možné dostat odpověď.
Tady jsou desítky, možná stovky lidí, kteří se sem tam podívají na otázky. Kdo má nějaké zkušenosti, něco o tom ví, může odpovědět. Lidí je tu dost. Spousty, z různých míst, s různými zkušenostmi, znalostmi. Odpověď tvého typu (a stejným způsobem zde odpovídá hodně lidí), je úplně k ničemu (jako vážně). Jakoby to každý tazatel, který se na něco ptá, nevěděl, že se může zeptat někde jinde… To by člověk opravdu musel být velký hlupák, aby mu taková prostinká věc nenapadla.
A zřejmě je to i lepší, zeptat se KDEKOKIV jinde, protože dostat zde přímou a užitečnou odpověď NA OTÁZKU je velmi vzácné.
Odpovědět na otázku otázkou a ještě tak naivně blbou. O tyhle rádoby rady se s prominutím nikdo neprosí.

K čemu tahle stránka slouží?

Emefej

Pokud mou odpověď pokládáš za věcně nesprávnou, chutě jí nahlaš ke smazání.

UPhelp

Proč? Nemám tu potřebu ani důvod (i když je to odpověď naprosto k ničemu, jako mnohé další i od jiných uživatelů).