Fronty na Eiffelovu věž?

Byl jste někdo v Paříži na Eiffelovce?Zajímalo by mě,jestli tam bývají opravdu ty 4 hodinové fronty,jak se říká…

Nejlepší odpověď
baghira

V článku, co přiložil SINGO, se píše, že po schodech by tam šel jen šílenec. Já před nějakými 18 lety tedy zvolil cestu šílence a měl to bez fronty :D
Nečekal bych tam ani hodinu, natož čtyři. Na čekání ve frontě je můj čas v Paříži příliš vzácný.

Další odpovědi
SINGO

Nebyl ale asi to je pravda: „budete si muset vystát mnohahodinovou frontu ke vstupu.“ (článek ve zdroji)

Obrázky: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&rlz­=&q=Fronty+na+E­iffelovu+v%C4%9B%C­5%BE&gs_sm=s&gs_u­pl=2405l2405l0l3795l1l1l­0l0l0l0l253l253l2-1l1l0&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&sou­rce=og&sa=N&tab=wi&biw=1­366&bih=684

Zdroj: http://travel­video4u.com/2009/07­/22/video-z-parize-vylet-na-eiffelovu-vez/

terry

Byla jsem.
Sice před pár lety, ale fronta nebyla tak šílená a šlo to celkem rychle.

Ella

Nejspíš to bude stejné jako u Louvre – Paříž je více než lákavá turistická destinace a památky jsou hodně vytížené, takže fronty budou určitě i několikahodinové… ale výhled bude určitě stát za to :)

mosoj

Na Vladímíra Iljiče byly fronty delší a snad jsou ještě dodnes. Kam se hrabe Eiffelovka a stáli jsme tam jako blbci.

Valky

Podle toho, kdy tam jedete. Ale nedivila bych se, já tam byla v dubnu – tedy mimo špičku a dobrou hodinu jsme tam opravdu čekali.. ;o)