NikolkaCZE

Fretka v akváriu

Jaký máte názor na fretku v akváriu, a co je pro to potřeba když ji chcete chovat v akváriu.

Nejlepší odpověď
Drap

Fretka může v akvariu přežít /pokud tam ovšem neni voda /, ale moc vhodné to neni. Fretka je šelma,potřebuje pohyb a vzduch. Velká klec a nebo voliera by byly podstatně příhodnější. Mít fretku v akváriu, mi připadá jako trápení.

Další odpovědi
beer

To nedoporučuji. Skleněná nádoba není vhodná pro takové zvíře.
Vše najdeš v odkazu

Zdroj: http://www.fret­ka.cz/potreby-pro-fretku-chov-fretky/

anonym

Akvárium je na akva (vodu), do vody patří ryby.Fretka ryba není. :D

ReHu

Jsi normální? Jak si na to přišel? To jsi někde vyčetl nbo o???
Akvarium je pro ryby, Terarium pro např. plazy.
Fretka – velká, velká klec a pouštět ji, aby se dostaečně proběhla.

Lucijej

No fretku do akvárka bych dala akorát jen dočasně, třeba v případě, že by se voliéra rozbila a pod. Fretka potřebuje poměrně dost prostoru a pochybuju, že to akvárko bude dostateně velké, navíc je pro takové zvíře udělat v příbytku různé stupně na oblézání apod. a to v akvárku těžko.
Fakt to nedoporučuju. Když si chceš pořídit zvíře, tak bys mu měl dopřát vhodné podmínky a né, že ho srtčíš do akvárka po pochcípaných rybičkách. Na netu je spousta stránek věnovaných chovu fretek, tak si to projdi, třeba tady: http://fretka­.kom.cz/main/fret­ka-04-chov-fretek.php

anonym

Názor je normální, jestli ji chceš chovat v akváriu tak ji tam chovej, potřebovat k tomu budeš akvário.

Lukasy

Tak mužeš to zaleži na tobě, ale asi moc spokojena nebude. Když sni budeš často chodit ven nebo ji pouštět tak by to mohlo byt vpohodě.