jumichal

free runing pc.Šla by tahle hra rozjet i na win 7?

Odpovědi
xko

SICE:
Minimální systémové požadavky:

Systém: Windows XP / Vista
Ale pokud klikneš na spouštěcí ikonu hry pravým myšítkem a dáš dole Vlastnosti kartu Kompatibilita­..Zaškrtni políčko Tento program spustit v režimu kompatibility pro: a dej tam XP nebo Vista ale zkusil bych všechny kromně nižších systemu co tam jsou (98 a 95) pak klikni na Použít a OK a zkusit spustit a uvidíš.takhle jsem rozjel několik her :)

Procesor: Intel Pentium 4, 2,4 GHz a vyšší nebo AMD Athlon 2000 + a vyšší
Paměť: 512 MB RAM pod XP a 1 GB RAM s Windows Vista
Grafická karta: Nvidia GeForce řady 7, 8 a 9, nebo grafické karty ATI Radeon grafické karty s 128 MB
Pevný disk: 1,2 Gb
Zvuková karta: DirectX 9.0c – zvuková karta kompatibilní
O souboru: