Free download manager

Poradí mě někdo.. když zadám Url adresu pak typ stažení:uložit soubor nebo uložit a otevřít soubor? skupina:ostatní nebo video /když budu stahovat video/ do názvu souboru se mě uloží třeba watch 30kb staženo 100% sekce 0/1 a tím to končí..asi do toho kopnu

Nejlepší odpověď
rynek878

zaprvé,nevím,co máte za systém,ale normální je ,pokud dáte stáhnout,tak by vám to mělo ukázat co vlastně budete stahovat a kam to chcete uložit.Já sám používám IDM( internet download manager),je sice shareware,(tedy ne,zadarmo,ale zaintegruje se do prohlížeče a potom jakoukoliv žádost o stažení bude registrovat a provede bez problému do předem nastaveného místa uložení.

Další odpovědi
qwertz

Stejneho nazoru jako rynek878, kazdopadne bych projel nastaveni a kdyztak zvolil jiny DM..ja pouzivam JDownloader a jsem maximalne spokojeny.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/dow­nload_manazery/jdow­nloader/?g[hledano]=jdow­nloader&g[oz]=0­.9310