Sajmonczech

Fraps mi nahrává videa s moc velkou velikostí

Fraps (nahrávač videí z her) mi jaksi divně nahrává vždy moc velký soubor (příklad: 10 minutové video = 7–9 GB kámoš to má úplně jinak 10 min. video má 1 Gb, kdybyste někdo dokázal odpovědět,odpo­vězte :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Nwm

prejdi na bandicam…

Další odpovědi
anonym

Nwmg

Máš moc velké FPS nastavené…

BANAN93

Nwm

Doplňuji:
já jsem to taky nějak minule testoval a nahrává mi to videa také veliká… a dokonce mi je to ještě rozdělí třeba na 2 vida po pěti minutách – také bych uvítal nějakou radu jak to správně nastavit mám verzi 3.2.2

s tou velikostí s asi moc nepomůžeme – to bude pak chtít prohnat nějakou úpravou videa a převézt třeba na awi,

Braník

Nwm

nahraná videa doporučím sestřhat v nějakém programu,sony vegas,nebo avidemux,poté převézt na jiný formát