sisinec123

Fraps, jak dlouho u něj lze nahrávat video??

Dobrý den, stáhla jsem si program na natáčení, který se jmenuje Fraps. Ale kámoš mi říkal, že po pár minutách nahrávaní se vypne, je to pravda? Pokud ano, jak dlouho vydrží nahrávat? Nebo je nějaký lepší program, potřebuju právě nějaký, na kterém se dá natáčet všechno. Děkuju za odpovědi :)

Odpovědi
Littl3

Záleží na tom co chceš natáčet ale fraps ( stáhlá verze) natáčí 2 minuty a pak se udělá další video co natáčí zase 2 minuty a takhle to jde pořád dokola, zkus bandicam :)
http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/zachy­covani_obrazov­ky/bandicam/