Zvědavý

Franta Kocourek

Měl ženu, nebo děti ??

Nejlepší odpověď
Drap

Znal jsem ho osobně. V té době zatím ženu neměl, děti netuším. Později nevím.

Další odpovědi
anonym

Podle tohoto – http://jaroslaw­.blog.cz/1107/ccc – byl ženatý a měl dvě dcery.
Ale možná, že jde o mystifikaci.
😉

marci1

Měl manželku Lídu.

lidovky.cz/rodina-se-pre-s-recesisty-o-pametni-desky-franty-kocourka-pmj-/zpravy-domov.aspx?c=A090707­_162111_ln_brno_mpr
Doplňuji:
lidovky. cz/rodina- se- pre- s- recesisty- o- pametni- desky- franty- kocourka- pmj- /zpravy- domov. aspx?c=A090707­_162111_ln_brno_ mpr