Lorrien

Francouzští zpěváci, rappeři, atd.

Začínám letos s francouzštinou a chci si „naposlouchat“ její znění, abych mohla napodobit přízvuk a výslovnost. Navíc si můžu i z textu vybírat slovíčka. Znáte někdo nějaké zpěváky, rappery apod.?? Děkuji moc za všechny odpovědi ;)

Nejlepší odpověď
verunka483

Nejlepší je Stromae…

http://www.you­tube.com/watch?v=VHoT4N4­3jK8

Můžeš zkusit taky Caravan Palace, ale není jim moc rozumět. Jinak doporučuju shlédnout nějaký film ve francouzštině a českými titulky.

Další odpovědi
janikaq

Ahoj…Podívej se na skupinu Zaz.....má moc hezké texty a hlas :)

MonkeyKing

Můžu doporučit Stromae, ale nejhezčí stejnak je Edith Piaf!

RyuzakiKate

No, Edith Piaf, ale jak jsou ty skladby „rozpraskané“, tak v tom skoro nic neslyším. Pak ještě třeba Alizée nebo Hubert Félix Thiefaine, těm je rozumět už líp.