elkon

Francouzi se zbláznili, co vy na to?

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/francie-jazyk-slovnik-lingvistika-lgbt-nebinarni-gender-neutralni-zajmeno.A211118_084­533_zahranicni_dtt. Ale takových bude přibývat, pokud se svět nevzpamatuje. Pokud někdo popírá, zda je muž, nebo žena, měl by navštívit psychiatra. Stejně tak ti, co vymýšlí bezpočet pohlaví. Jak všichni víme, pohlaví jsou dvě a jejich rozdíly dobře známe. Nic dalšího neexistuje. Nebo jste něco jiného viděli?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Hloupostmi se nezabývám, jak se tak říká. ;) Nebo ještě: nás se to netýká.

Další odpovědi
Justin1

Jsem zvědavý, jestli to nové zájmeno pronikne i do takových výrazů jako „prší“ (dosud „il pleut“, za nějaký čas možná „iel pleut“), „je nutno“ (dosud „il faut“, v budoucnu možná „iel faut“) a podobně.

JežíšKristus

Ani mezi zvířaty nenajdeme pouze dvě pohlaví. Kdybyste nechodil za školu… 😉

Rozdíly mezi pohlavími jsou zřejmě minulostí, vzhledem k postupu medicíny. Jedinou nezpochybnitelnou cestou k určení pohlaví jsou chromozomy. Ty pevně stanoví pohlaví jedince od narození po smrt. Zatím je neumíme změnit, a tudíž ani neumíme změnit pohlaví jedince, ale pouze >zatím<… 🙂

paul1

Viděl jsem video s takovými ženami, či mužmi kombi. Měli oba opohlavní znaky na jednom těle.

zjentek

Elkon já s dovolením jen k poslední větě… viděl jsem pipinku místo frajtra pindíka a pak jsem viděl pinďoura místo kulek ďoura. Ale co je důležitý, tak zapamatovat si dobře ten výraz tváře, ať se příště člověk zase nesplete. Ty jako ženáč seš v klidu, ti nehrozí, proto nevíš, neznáš.

marci1

Tahle „móda“ už dorazila i k nám. Bezpohlavní „Alžbětko“, jež oslovujeme ve středním rodě. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qvJsHumWVRI

Disraeli

paul1, hermafrodit.