Avatar uživatele
elkon

Francouzi se zbláznili, co vy na to?

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/francie-jazyk-slovnik-lingvistika-lgbt-nebinarni-gender-neutralni-zajmeno.A211118_084­533_zahranicni_dtt. Ale takových bude přibývat, pokud se svět nevzpamatuje. Pokud někdo popírá, zda je muž, nebo žena, měl by navštívit psychiatra. Stejně tak ti, co vymýšlí bezpočet pohlaví. Jak všichni víme, pohlaví jsou dvě a jejich rozdíly dobře známe. Nic dalšího neexistuje. Nebo jste něco jiného viděli?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, marci1, Aappo před 861 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Hloupostmi se nezabývám, jak se tak říká. ;) Nebo ještě: nás se to netýká.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Jsem zvědavý, jestli to nové zájmeno pronikne i do takových výrazů jako „prší“ (dosud „il pleut“, za nějaký čas možná „iel pleut“), „je nutno“ (dosud „il faut“, v budoucnu možná „iel faut“) a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Ani mezi zvířaty nenajdeme pouze dvě pohlaví. Kdybyste nechodil za školu… 😉

Rozdíly mezi pohlavími jsou zřejmě minulostí, vzhledem k postupu medicíny. Jedinou nezpochybnitelnou cestou k určení pohlaví jsou chromozomy. Ty pevně stanoví pohlaví jedince od narození po smrt. Zatím je neumíme změnit, a tudíž ani neumíme změnit pohlaví jedince, ale pouze >zatím<… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Viděl jsem video s takovými ženami, či mužmi kombi. Měli oba opohlavní znaky na jednom těle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Elkon já s dovolením jen k poslední větě… viděl jsem pipinku místo frajtra pindíka a pak jsem viděl pinďoura místo kulek ďoura. Ale co je důležitý, tak zapamatovat si dobře ten výraz tváře, ať se příště člověk zase nesplete. Ty jako ženáč seš v klidu, ti nehrozí, proto nevíš, neznáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tahle „móda“ už dorazila i k nám. Bezpohlavní „Alžbětko“, jež oslovujeme ve středním rodě. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qvJsHumWVRI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

paul1, hermafrodit.

Nový příspěvek