Avatar uživatele
marta0022

Fotografka je nemocná- nedostanu se k fotkám

Nechala jsem si udělat fotky u fotografky , která je zřejmě v krámě sama. A ona už tři týdny si na dveře obchodu vylepuje ceduli, že je nemocná!!! A já se tak k fotkám nedostanu. Nemůže si tam dát brigádnici která by mi fotky dala??? Mohu podle zákona žádat slevu?? O tom co jí řeknu až jí uvidím to si za rámeček nedá a už nikdy do jejího obchodu nevlezu!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Damiana, briketka10 před 4381 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že to tady nevyřešíme.Záleží na ní …zda ti dá slevu, či ne.
Já si nechala udělat loni po dovolené fotky a měly být do týdne – čekala jsem 3 týdny …pak mi bylo řečeno, že se ztratily.....no už jsem to oželela… protože vím, že je mám v PC nebyla to žádná tragedie – tak jsem je nahrála znovu a nesla je udělat – jaké bylo překvapení, když mi paní řekla …máte tu fotky – našly se …a máte je zadarmo … paráda ušetřila jsem 700kč… to se ale asi běžně nestává.....
Doplňuji:
jistě se na ní dá sehnat kontakt , zkus se s ní spojit a vysvětli ji situaci …pokud není v nemocnici, jistě ti vyjde vstříc

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Slevu určitě požaduj, někde má přece uvedeno, do jaké doby se zavazuje zakázky vyřizovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování