marta0022

Fotografka je nemocná- nedostanu se k fotkám

Nechala jsem si udělat fotky u fotografky , která je zřejmě v krámě sama. A ona už tři týdny si na dveře obchodu vylepuje ceduli, že je nemocná!!! A já se tak k fotkám nedostanu. Nemůže si tam dát brigádnici která by mi fotky dala??? Mohu podle zákona žádat slevu?? O tom co jí řeknu až jí uvidím to si za rámeček nedá a už nikdy do jejího obchodu nevlezu!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že to tady nevyřešíme.Záleží na ní …zda ti dá slevu, či ne.
Já si nechala udělat loni po dovolené fotky a měly být do týdne – čekala jsem 3 týdny …pak mi bylo řečeno, že se ztratily.....no už jsem to oželela… protože vím, že je mám v PC nebyla to žádná tragedie – tak jsem je nahrála znovu a nesla je udělat – jaké bylo překvapení, když mi paní řekla …máte tu fotky – našly se …a máte je zadarmo … paráda ušetřila jsem 700kč… to se ale asi běžně nestává.....
Doplňuji:
jistě se na ní dá sehnat kontakt , zkus se s ní spojit a vysvětli ji situaci …pokud není v nemocnici, jistě ti vyjde vstříc

Další odpovědi
www

Slevu určitě požaduj, někde má přece uvedeno, do jaké doby se zavazuje zakázky vyřizovat.