Jak je možné, že se foto bývalého zaměstnance stále nachází na webové stránce naší firmy jako úvodní postava?

Všiml jsem si, že můj bývalý kolega, který cca. před rokem odešel z naší firmy po delších neshodách s vedením, je úvodní postavou na webových stránkách firmy. Nechali byste se osobně takto nadále prezentovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Vůbec bych takové věci neřešil.

Další odpovědi
Dochy

Tak záleží co je to za firmu a jaká byla pozice toho člověka. Po roce už by s tím asi někdo něco udělat mohl…