nosahosa

Fotky nahých dětí, aneb nudisté na internetu je to legální?

Zdravím,
před nedávnem jsem narazil na web kde nudisté přidávají svoje fotky z různých akcí a co je docela zarážející je to, že na většině fotek jsou nahé děti. Je to legální? Dají se tyto stránky nějak smazat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud máš podezření na páchání trestné činnosti, podej na PČR trestní oznámení…
___
…„Dají se tyto stránky nějak smazat?“… – určitě – ale tím by ses zase trestného činu mohl dopustit ty…
😉

Další odpovědi
jáára

je nenavštěvuj… ty stránky

Jako rodinná alba ano, ale nesmí k nim mít přístup cizí.
¨Já mám taky všecky fotky online, ale nikdo k nim nemá přístup @outlook.com – mám tam hlavně pejskové, žádný děti. Jen nahatý pejskové…

arygnoc

a prečo?

ak ťa napádajú nechutnosti pri pohľade na nahé dieťa, nechaj sa vyšetriť u psychiatra, možno si pedofil.
nahota je normálna vec – u detí idospelých.

😉

@zjentek:

chápem, kam mieriš.

ale držme sa otázky – fotografií nudistov a najmä ich nahých detí – to totiž autora otázky poburuje, a nie tvoja erekcia pri pohľade na bujnú 13tku.
to sa ti môže stať i pri pohľade na akúkoľvek reklamu – a hoci aj na čokoládu alebo murárske kladívko, tam všade sa totiž votrú erosenky – ale to je, ako hovorím, iná téma.

zjentek, nebuď úradník, neodvádzaj od témy, nemanipuluj.

😉

zjentek

nahota je sice legální, ale ty lidi asi nikdo nenaučil cudnosti a to je celý problém..
arygnoc: pokud je nahota na veřejnosti úplně normální, je taky normální, když se předvádím nahej na veřejným prostoru a z dobře rostlejch nahejch samic mi „duří orgán“? Je to pak přirozený a nebo jsem nemocnej? A co když mi taková nahá šťavnatá samice řekne, že jsem úchylák? Kdo z nás je pak vlastně psychicky nemocnej? A když budeš stát opodál a koukat mi na erekci, bude to „normální věc“ a nebo se preventivně necháš vyšetřit u psychiatra, ať už tě při tom pohledu napadá cokoli? A kdo z nás bude „více normální“?
A bude to pro tebe hezkej pohled? ;Q

arygnoc: od témy sa neodvádza, téma sa rozširuje s počtom debatujúcich
..názory sú ako zadok- tiež máš iba jeden

Dochy

Můj názor: Pokud jsou to běžné fotky z normálního života nikomu do toho nic není. Nevidím důvod pro nějaké extrémní puritánství. Abysme pak nebyli jako v US, kdy klidně v pořadu pro děti se mohou lidé sekat na cáry, ale bacha aby v pořadu pro dospělé v deset večer nedopatřením někomu nevykouknul kousek bradavky…
Nahota není nic proti přírodě či morálce, je to pouze proti zvykům většinové společnosti u nás. A že je odkryté tělo pro většinu lidí vzrušující je opět kulturní záležitost. Kdybychom chodili všichni nazí, pravděpodobně by nás vzrušovala postava v kalhotách…