Adeline

fotky.gif :)

Ráda bych se zeptala, kde se berou fotky.gif .. např.http://da­ta.whicdn.com/i­mages/30201110­/tumblr_m0ugmrfW9v1r63zk­9o2_500_large­.gif .. Jestli tedy existuje nějaký archiv těchto obrázků nebo tak něco :D :)

Odpovědi
Lukasy

Někdo to vytvořé z fotek nebo z videa.

Toruk

Formát *.gif je komprimovaný bitmapový (obrázkový) soubor/ fotka. Komprimaci lze provést v každém grafickém programu.

Adeline

No, já jsem tedy původně chtěla vědět, jestli jsou někde adresy, které podobně jako ta moje vede na podobný *.gif :) .. Jestli jsou ty obrázky někde ke zveřejnění.