Avatar uživatele
eva

Fotka s Fb

Chtěla bych se zeptat vás,co tu máte fotku.Jak to s Fb souvisí?Znamená to,že když se propojím s Fb tak moji přátelé uvidí mé otázky nebo jak to vlastně je ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

mně se na FB občas zveřejní otázky, které označím jako zajímavé. Ale to je vše

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Milá Evo,
udělej to jako já. Klikni na connect… a zadej svůj email a heslo pro FB. Následně se tě to zeptá na propojení ohledně otázek. Zde klikni na zamítnout. Poté se tě to zeptá ještě na něco a tam dej taky zamítnout. Toť vše. Na FB nebude nic vidět. A na odpovědích bude tvá profilová fotka z FB.
To znamená, že tví přátelé neuvidí otázky, které pokládáš, ani co zde děláš.
Doplňuji:
No vidíš, ani to nebolelo a hned víme s kým máme tu čest.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Vaši přátelé vaše odpovědi nebo otázky na facebooku neuvidí.Kliknite si pod vaším profilem na Connect with Facebook kde vás to vyzve aby jste zadala váš meil a heslo na facebook pak tam potvrdite,že si nepřejete zobrazovat vaše užitečné otázky na zdi facebooku že nechcete dostávat meily z odpovědí na facebook to taky zatrhnite že nechcete nebo ignorovat.Pak si najedete na váš profil na odpovědích dáte upravit najdete vaši fotku a uložite. a pak se vaše foto které máte na facebooku zobrazí zde v profilu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Nemáš zač Evo pomůžem ti pokud budem vědět vždy rádi.

před 5050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
eva

Děkuji všem za radu 🙂

před 5050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Není zač, od toho tu přeci jsme. Ikdyž někdy ty rady musíš brát s rezervou, hlavně ty moje, když mám den :D

před 5050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
eva

🙂 taky ty otázky někdy fakt stojí za to.Nemyslím tvoje,ale tak všeobecně 🙂

před 5050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Já mám otázky normální. Normálně se zeptám. Je pravda, že v práci při dotazu: „můžu se zeptat?“ je odpověď kolegů: „Normální nebo nenormální?“ Ale já to beru jako normální otázku.
Je pravda, že např. dnes to byla fakt síla

před 5050 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek