eva

Fotka s Fb

Chtěla bych se zeptat vás,co tu máte fotku.Jak to s Fb souvisí?Znamená to,že když se propojím s Fb tak moji přátelé uvidí mé otázky nebo jak to vlastně je ??

Nejlepší odpověď
quentos

mně se na FB občas zveřejní otázky, které označím jako zajímavé. Ale to je vše

Další odpovědi
Miroslavst

Milá Evo,
udělej to jako já. Klikni na connect… a zadej svůj email a heslo pro FB. Následně se tě to zeptá na propojení ohledně otázek. Zde klikni na zamítnout. Poté se tě to zeptá ještě na něco a tam dej taky zamítnout. Toť vše. Na FB nebude nic vidět. A na odpovědích bude tvá profilová fotka z FB.
To znamená, že tví přátelé neuvidí otázky, které pokládáš, ani co zde děláš.
Doplňuji:
No vidíš, ani to nebolelo a hned víme s kým máme tu čest.

panenka

Vaši přátelé vaše odpovědi nebo otázky na facebooku neuvidí.Kliknite si pod vaším profilem na Connect with Facebook kde vás to vyzve aby jste zadala váš meil a heslo na facebook pak tam potvrdite,že si nepřejete zobrazovat vaše užitečné otázky na zdi facebooku že nechcete dostávat meily z odpovědí na facebook to taky zatrhnite že nechcete nebo ignorovat.Pak si najedete na váš profil na odpovědích dáte upravit najdete vaši fotku a uložite. a pak se vaše foto které máte na facebooku zobrazí zde v profilu.

panenka

Nemáš zač Evo pomůžem ti pokud budem vědět vždy rádi.

eva

Děkuji všem za radu 🙂

Miroslavst

Není zač, od toho tu přeci jsme. Ikdyž někdy ty rady musíš brát s rezervou, hlavně ty moje, když mám den :D

eva

🙂 taky ty otázky někdy fakt stojí za to.Nemyslím tvoje,ale tak všeobecně 🙂

Miroslavst

Já mám otázky normální. Normálně se zeptám. Je pravda, že v práci při dotazu: „můžu se zeptat?“ je odpověď kolegů: „Normální nebo nenormální?“ Ale já to beru jako normální otázku.
Je pravda, že např. dnes to byla fakt síla