Quimby

Fotka na řidičák

Zdravím,
Pokud nenosím normálně brýle, ani na občance nemám fotku s brýlemi, ale musím je mít při řízení( podle zdravotní prohlídky).
Měl bych mít fotku na řidičáku s brýlemi nebo bez nich? Díky.
Doplňuji:
Děkuju, na ty čočky je už pozdě, ale díky za tip.

Odpovědi
Hykam

Doporučuji nechat si od lékaře zapsat i kontaktní čočky.
V případě zapomění brýlí a následné silniční kontroly si ušetříš spoustu starostí 🙂

Doplňuji:
zjentek: právě na tom, co máš napsáno v záznamech záleží. Pokud máš brýle, musíš mít brýle, ale nesmíš mít čočky. Pokud máš zapsané čočky, musíš mít čočky, ale nesmíš mít brýle. Proto je lepší si nechat napsat obojí.

Buzerace, ale je to tak.

a623682@drdr

Asi je to jedno. To jestli musis mit pri rizeni brejle nebo ne se toti z zapisuje v tzv. harmonizacnich kodech.

Zdroj: http://www.mdcr­.cz/cs/Silnic­ni_doprava/Ri­dicske_prukazy_Au­toskoly/Ridic­ske_prukazy/Har­monizacni_kody­.htm

zjentek

tvař se jako že máš čočky :o

Luboš.S

Nemusiš mít fotku s brýlemi, bude to zapsané na druhé straně. Ale radši je nos při řízení vždy, ušetříš si stres třeba při případné nehodě :)
Doplňuji:
A při kontrole :)

bolak

Hykam: > http://www.lou­pak.cz/video/ze-sveta/1342-usa-jak-je-to-s-focenim-na-urade