SniperCZ

male fps ve hře

Fortnite -Mám problém, ostatním to jede na stejných komponentech normálne, ale mně ne, mam
Intel Core 2 duo E8400 3.52 GHz
Gtx 550 ti
4GB RAM
Všechny ovladače atd aktualizovane, ale mam stále málo fps, ostatním to jede na stejných komponentech 50+ fps, ale mne na 25 a min. Prosím poraďte, nevím si už rady.

Odpovědi
orestez

Mluvíš pravdu, Bohumile? Kouříš? Piješ? Tak bych se zaměřil na externí komponenty a postupně je odpojil. Ve správě PC bych mnohé odinstaloval, pokud zakázal některé ovladače, tak jiným způsobem. Já mám někde moje víno a čumím že pudu. No. Původně podle …zky jsem chtěl zajít do systému. Msconfig. Ovšem tady je to bezpředmětné. Jde o.hru v online režimu. Takže otázka 4u, zvolil jsi v nastavení hry co? Dej pak screen. Teď už ne. Datový tok.

Pytelh

To je těžko, když nenapíšeš ani která hra to je. Komu „ostatním“ to jede na 50 fps. Já neznám nikoho, kdo má takovou konfiguraci. Procesor je na dnešní hry už nedostatečný. Grafika taky nic moc. Sice na nižší detaily ještě něco zvládne. Vím, že toto slyšet nechceš, ale chce to nový vnitřnosti.

ivzez

Nejspíš proto, že si do PC stahuješ nesmysly.

Nebo k tomuto nejsou potřeba?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zdarma-na-robuxi-si-robloxu