Fallagela

Formy na muffiny – jak plnit?

Když plním formy na muffiny těstem, kam až je mám naplnit do dvou třetin nebo těsně pod okraj? Muffiny jsem nikdy nedělal, bude to můj prvotní výkon 😁 kdyby někdo věděl i o dobrých stránkách s recepty sem s nimi. Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

dej je do 2/3 jinak by ti" přetekly" a ať se ti povedou a chutnají

Další odpovědi
with.love

naplnění do těch 2/3, a jestli chceš nejaký ten tip- mě někdy vadí, když je tam při vymazávání moc mouky, takže jsem podle kamarádky vyzkoušela tam dát strouhanku. je to o hodně lepší :) hodně štěstí a dobrou chuť :)

Doomik

Každej jednou začne. Nejsem sice pečící typ ale muffiny umím. Do každé forničky dej 1 polévkovou lžíci těsta.
Doplňuji:
Recept : http://www.re­cepty.cz/recep­t/snadne-cokoladove-muffiny-18461

elektrikář

podívej se na WWW Labužník, WWW Na másle WWW Top rcepty. Dej si dotaz do GOOGLU poradí.