Wareg

Formule 1 – doprovodný tým

Když se dívám např. Formule 1, vidím doprovodný tým (ať už mechaniky nebo ostatní chlapy), který vždycky stojí uvnitř stanu (budovy či čeho…) a mají na hlavě přilby. Proč je musí mít, když jsou uvnitř? Neměl by mít přilbu pouze pilot?

Odpovědi
Blecha

Mechanici, kteří mění v boxu při zastávce kola atd. tak chápu – pilot to nemusí ubrzdit, může odjet s čerpací hadicí ( teď už ne protože se při závodu netankuje) a hrozí zranění. U toho kdo ho naviguje, říká mu o stavu za ním – nevím, ale myslím, že ti je nemají.

xen123

Jeste pred rokem meli i protihorlave obleceni – mechanici, prilby maji proto, aby kdyz je rozjety ten jezdec v boxech a narazil do nejakeho z mechaniku, nebyly ty nasledky tak hruzostrasne.