slady

Formátování flash disku

Jak naformátovat flashdisk z fat32 na ntfs?

Nejlepší odpověď
rynek878

zde máte celý postup:

Zdroj: http://www.n3b­.cz/jak-naformatovat-flash-disk-na-ntfs/

Další odpovědi
Bumbes

Převod svazku do systému NTFS z příkazového řádku
Otevřete okno příkazového řádku.
V okně příkazového řádku zadejte následující příkaz:
convert písmeno_jednotky: /fs:ntfs

Například zadáním convert D: /fs:ntfs naformátujete jednotku D: formátem NTFS.

Poznámky

Chcete-li otevřít příkazový řádek, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na položku Příslušenství a klepněte na položku Příkazový řádek.
Pomocí tohoto příkazu můžete na svazky systému souborů NTFS převádět svazky FAT nebo FAT32.