Nik92

Formát rar

Co musím udělat, když si stáhnu něco ve složce, která je ve formátu rar, abych ji pak mohla otevřít nebo ji extrahovat? Potřebuji k tomu nějakej program?

Nejlepší odpověď
Alesh

Winrar

Další odpovědi
Michal Kole

Archiv rar dekomprimuje např. program 7-Zip je zdarma a v češtině

Http://www.7-zip.org

Zplic

Stáhni si 7-Zip, protože je nejlepší.

arygnoc

winrar, 7-zip a různé unzipya a zazipy jsou úzce zaměřené specializované programy.
Z toho vyplývá, že pokud budete chtít se soubory pracovat dále, OPĚT budete potřebovat nějaký program, co dokáže to, co chcete.

Jsou to sice hezké udělátka, ale když je mnoho potřeb a mnoho udělátek, stojí to za prd.

Téměř univerzální nástroj pro práci se soubory (ve všech formátech) je program Total Commander.

Nemám co dodat, už jsem o tom mluvil x-krát.