Tw!st

Format Factory chyba

Dobrý den, velmi často používám Format Factory na spojení videí a změny formátu.Dnes jsem chtěl spojit vida a hned jak jsem dal start tak mi to napsalo: Fail to convert. všechny videa co chci spojit jsou ve stejném rozlišení i formátu. nevíte jakto ? popřípadě neznáte nějaký podobný jednoduchý program na spojování videí krom format factory a freemake video converter ? jo a ten freemake video converter tam když dám videa co chci spojit tak nemám dostupné tlačítko vše do avi a ostatní tlačítka na vše do … díky za odpovědi.
Doplňuji:
ne, tím to nebude mám název jen z čísel a písmen

Nejlepší odpověď
Bedy

Na spojení videí doporučím Avidemux nebo Virtualdub, nabízí víc možností jak Format Factory.
Jinak zbytečně nekonvertujte, protože se tím trošičku ztrácí na kvalitě.

Další odpovědi
anonym

Toto mi píše pokud název videa je např.: moje_video.doma.avi (neboly soubor obsahující tyto znaky: , . _ -) zkus to přejmenovat na např. Video1

huxa

vařím ze studené vody, ale zkusil bych obě videa převést ve format factory do stejného formátu (mohlo by pomoci). Skládat videa umí například windows movie maker