lexx

flesh disk

zničí data uložená na flešce silné magnetické pole ? na pásku nebo disketě spolehlivě ano
Doplňuji:
(vím co je flesh, pane kolego, přepsal jsem se, no. záhlaví příspěvku opravit nelze, nebo Vy to dokážete ? rád se přiučím, děkuji)

Nejlepší odpověď
kosaaaak

fleška nepoužívá magnetický zápis, takže tam není co zničit

Nehledě na to že se všude na internetu prodávaj takový ty magnety, který sloužej k uchycení flešky třeba na ledničku. To by ty firmy co je vyráběj moc dlouho na trhu nevydržely.

Další odpovědi
quentos

„flesh“ je v angličtině „živé maso“. Hezky jste ten disk přejmenoval :{)> někdy to, co se na něm dá najít, je fakt maso

Michal Kole

Já myslím, že pokud by bylo pole ELEKTOmagnetické tak by se mohli data poškodit, protože součástí elektromagnetického pole je i pole elektrické a ve flashce jsou součástky ovládané elektrickým polem (unipolární tranzistory) v integrovaném paměťovém obvodě.