Kajuss Noime

Fleky od prášku

Dobrý večer,
na tmavém oblečení se mi po vyprání v pračce na 40°C udělaly světlé fleky jako kdyby po prášku na praní, asi. Tento prášek už používám dlouho a nikdy se mi to nestalo, pouze máme půjčenou jinou pračkou. Jak mám prosím fleky odstranit a zabránit jim do budoucna? Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ještě se mi to tedy nestalo, dala jsi zřejmě moc prášku a ten se nerozpustil a ulpěl na prádle nebo pračka špatně máchala, já používam tekuté prášky nebo kapsle Ariel tekuté a nestane se to.

Hlavně používej na tmavé prádlo prášky a gely na tmavé určené a pak nebudeš mít problém

Zkusila bych jedině znovu dát do pračky a bez prášku projít celý program praní