Peeeett

Může něco znamenat flek, který se mně objevil na kůži?

Flek na kůži

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Od narození mám na boku břicha světlejší flek než je zbytek kůže a hned vedle nej se mi před par mesici udělal naopak tmavý flek který nemizi, muže to něco znamenat nebo je to jen pigmentova skvrna? Dekuji na názor (na kožní zajdu)

Nejlepší odpověď
annas

Vy věříte informacím laiků,. ti neví, jak flek vypadá, navíc, co může znamenat. Jde přece o vaše zdraví.

Flek může znamenat, něco závažného,. ale nemusí. Pokud vím, žádný lékař na Odp.nechodí.

Jinak se obraťte na lékařskou poradu a uvidíte, co vám řekne lékař. Zpravidla odesílá k odbornému vyšetření, ani on neriskuje, bez zhlédnutí nemůže poznat, o co jde.

https://www.u­lekare.cz/jak-funguje-poradna

S návštěvou lékaře neotálejte.

Další odpovědi
nyjono

Takový flek toho může znamenat velmi mnoho.
Třeba to je jen cuc flek.
Zkus se optat svého lékaře, můžeš třeba mailem, co ti odpoví a poradí.
Není potřeba hned na kožní, pro začátek stačí praktický lékař.