Anonym---

FlatOut 3 (ultimate carnage)

Dobrý den, potřeboval bych poradit koupil sem si original jiz vyse zminene hry ale je problem s programem ktera se potrebuje ke spusteni hry nevim presne ktery to je a kde ho stahnout a nevim kde to mam zaregistrovat potrebuji poradit jinak sem vyhodil penize oknem myslim ze je to dobra hra ale kvuli tehle blbosti je to pekne na nervy diky moc tem co mi pomuzou

Odpovědi
OuSí

No pokuď nevíš jaký program to je tak to asi neviřešíš ☹ ale pokuď zjistíš který proam to je tak rád pomůžu ;)