okoun

Flashlé PSP(god of war)

PSP mám fleshlé a stahnul jsem si God of War:Ghost of Sparta, dám start, hra se zapne a jen mi zčerná obrazovka.CO KDYŽ SI TO KUOPÍM NA UMD, PUJDE MI TO??????

Odpovědi
P.T.

U cracknutých her je vždy otázka, jestli jsou cracklé dobře a funkčně. U originálek je prakticky funkčnost zajištěna vždy na 99,9%. A hlavně: koupí originálu děkujeme vývojářům za jejich práci a motivujeme je k další, ještě kvalitnější práci. Koupí jejich originální hry jim vzdáváme díky a zajišťujeme si my, hráči, další hry dobudoucna!