Apphlam

Flash Player 9 Kde stáhnout?

Prosím napište mi tu odkaz na stáhnutí Flash Playeru 9. FP 11 mi dělá na videích rozdělení tlustou zelenou čarou, takže se videa zdvojí.

Dělá vám to taky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

Ne

Další odpovědi
Bedy

Ne

Na co proboha starý Flash Player 9, který snad ani Youtube nepodporuje??
Instalovat kodeky je v tomto případě k ničmeu a kór bych se vyvaroval různým balastům jako je K-Lite Codec Pack nebo Codec Pack All in 1, apod.

Bylo by fajn napsat prohlížeč – vím, že špehoun Google Chrome má dost problémů s přehráváním videí na netu a i Firefox měl jednu chvíli problémy, nicméně od vydání Flash Playeru 11.5 by problémy být neměly…
Ale může to dělat i něco jiného, možná pro jistotu bych Vás poprosil o výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem (do diskuze třeba).

badisko

Ne

ne

anonym

Ne

Doplňuji:
To co popisuješ se mi stávalo na jednom stařičkém počítači v práci. Zelená čára svisle uprostřed a obraz byl jakoby barevně zdvojený. Myslím, že Flashem to ale není. Tohle mi dělala jen některá xvid videa na všech přehrávačích.

anonym

Zkus se mrknout po codecích. Doporučuji stáhnout K-Lite mega codec pack.

Bedy

Kodeky s tím nemají mnoho společného a určitě bych se vyhnul takovým balastům jako je třeba K-Lite, apod. udělají pěkný bordel v systému a v přehrávači.
Když už instalovat kodeky, tak doporučji nainstalovat přímo filtry – například CCCP je vlastně jeden ffdshow filtr, který se prostě o kódování-dekódování postará sám.