inferno08

Fishing simulator 2

Poradťe prosím v jakých revírech a na co chytáte největší ryby, já kromě pár kaprů a línů ještě nic nevytáhl.. A kdyby jste ještě přidali nějaký odkaz kde bych mohl stahovat nové revíry, byl bych Vám velice vděčný.. Děkuji

Nejlepší odpověď
Šimon Vuřt

Mně se nejvíc osvědčila Klabava a potom Kosí potok. Chce to jít ráno na kukuřici nebo kůrku chleba. Pak Vám půjdou opravdu kapitální karásci a oukleje. Největší úspěch byl ale na pytel nehašeného vápna. To jsem vytáhl i jednu vydru. Ale můj rekord je z Tesca, tam jsem si povodil uzenou makrelu. Ještě mám někde fotku, kdybyste chtěl… Nejlepší revíry stahuji v odkazu níže:

Zdroj: http://www.mrk­.cz/rybarske-reviry.php