Ivetka303

Firma Muligan Kvasiny

Koupili jste někdo nějaký výrobek od této firmy? Rozbil se mi tel, chtěla jsem ho reklamovat, ale na webu vidím, že je moc podvedených zákazníků, kteří nemají jak zboží reklamovat. Hlavně ani nevím, na koho a kam se obrátit při případné reklamaci. Co jsem tak četla za recenze, tak když jim mobil zašlu, už ho neuvidím, ani peníze..
Co teď ?

Odpovědi
Fyzik

poslat ho, nedostat mobil ani peníze, shromáždit podvedené zákazníky a napsat na českou obchodní inspekci, to je postrach, rádi do všeho vrtají.