Firewall

Od Exploreru jsem přešla na Mozillu a takřka od té doby se mi tu ukázalo upozornění, že mám bránu Firewall vypnutou. Dle jejich popisu jsem se snažila ji zapnout jak zkrz upozornění, tak i ručně přes Ovládací panely. Jenže tam nejde zaškrtnout ani Zapnuto ani Vypnuto. Nic z toho nefunguje. Jakou jinou cestou ji můžu aktivovat? Či co s tím vlastně je?

Odpovědi
petr83

Podle toho jak to popisujete, to nebude problém instalace software od Mozilly. NEinstalovala jste tam navíc nějaky antivirový program či firewall třetí strany? Ale i v tom případě by Vám mělo jít firewall standardně zapnout. přes ovládací panely. Zkuste firewall rozkliknout a podívat se hlouběji do jeho nastavení