Pájo

Finger-bowl. Už jste jedli někde, kde měli na stole finger-bowl? Kde to bylo?

Doplňuji:
Děkuji.

Nejlepší odpověď
fcoop

Miska s vodou a kousky citronu přímo na stole,slouží k opláchutí prstů po konzumaci.

A ze života:
.........Máme tu s manželem na toto téma hovor, že se před časem zůčastnil akce, kde tyto misky na stole byly a někteří reptali, že ta voda je na pití moc teplá a blbě by se z toho prý pila a kdesi cosy, tak to nechali být(Net).

Další odpovědi
anonym

Hodne cestuji, setkavam se s tim v restauracich casto. Mam rada kachnu , husu , kureci kridelka , tak k tomu to dostavam. Sama poradam jednou za rok pro pratele – venkovni grilovani … marinovana kureci kridelka , uzena zebra , kousicky ruzneho druhu masa a to prave jime rukama. Nepodavam k tomu pribory. Kazdy se pak pta po misce s vodou a citronem , ale ja jim dam jen ubrousky a posilam je do koupelny s tim … , ze : Skoda citronu ! 🙂 -iv-