tatulda

Existuje zákonný časový limit pro finanční vyrovnání druhého z manželů v případě,že se dohodli na rozdělení majetku?

Původní neotázka

Finanční vyrovnání druhého z manželů

existuje nějaký zákonný časový limit pro finanční vyrovnání druhého z manželů v případě,že se dohodli na rozdělení majetku a je sepsaná dohoda o vypořádání majetkových práv? Je nutné finanční vyrovnání provést např.do 30 dnů od nabytí právní moci rozsudku nebo to lze provést např. i formou splátkového kalendáře po dobu např.3 let?

P

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se dohodnou, mohou se dohodnout i na splácení a na termínu jednotlivých splátek.. Neni přímo na to stanovena žádná lhůta.