panZ

Fimoza – sex s kondomem bez přetahování?

Mám fimozu, přetáhnout předkožku za žalud je velmi težké.

Je možné mít sex s kondomem? Myslím to tak, že kondom nasadím na nestaženou předkožku, čili žalud bude jezdit uvnitř předkožky a vlastně to celé bude zabalené kondomem?

Je to tak možné?

Odpovědi
Palpatine

Proč to děláš tak složitě? Jestli máš problémy s přetahováním, navštiv urologa. Nejpravděpodobněji tě bude čekat nepříjemná záležitost ve formě obřízky, ale stále lepší varianta než takové kraviny, se kterými si pohlavní styk stejně ani neužiješ.

Edison

Si to zkus… je to nějaký problém?

autacek

Musíš víc trénovat nanečisto. Nejdřív za klidového stavu…

Kepler

Neboj, zbytek falusu tu prcgumu spolehlivě podrží, pokud nebude mokrý. No a snad nemáš kolíka kratšího, než 10 cm…