panZ

Fimoza – sex s kondomem bez přetahování?

Mám fimozu, přetáhnout předkožku za žalud je velmi težké.

Je možné mít sex s kondomem? Myslím to tak, že kondom nasadím na nestaženou předkožku, čili žalud bude jezdit uvnitř předkožky a vlastně to celé bude zabalené kondomem?

Je to tak možné? Mělo by to být i méně bolestivější, v podstatě jak bez fimozy, ne?

Nepište nic o operaci, na to jsem se neptal a brzy na ní půjdu.

Odpovědi
anonym

A na jakou jdeš operaci, to ti tu předkožku celou odříznou a budeš mít obřízku, nebo u penisu předkožku jen zkrátí a nějak roztáhnou, tak, aby penis předkožku měl a při stopoření šel v pohodě žalud přetáhnout přes předkožku?
Záleží jestli jde či nejde v klidu žalud přes předkožku přetáhnout když ti nestojí,a nebo jen nejde žalud přes předkožku přetáhnout když ti stojí?

Edison

To bude silně individuální… Ale určitě není problém to zkusit. Třeba i ručně, aby případně nedošlo k trapasu. Ale jestli na tu operaci brzo půjdeš, nedělal bych si s tím starosti. Nebo na ten sex tak spěcháš? Nebo dokonce partnerka?

marci1

„Pokud byste použil kondom, který byste nasadil bez přetažení předkožky (čehož momentálně stejně nejste schopen), tak tento by měl do jisté míry omezit její posuny a pravděpodobnost úrazu.“
https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/predkozka-u-16-leteho-235324/

zjentek

A co takhle: kondom vynecháš a žalud bude jezdit uvnitř předkožky v pochvě.

Mělo by u toho teda bejt HODNĚ mokro. Přece když souložíš, NIKDO TĚ NEHONÍ, čili máš fůru času bejt na sebe opatrný.

autacek

Pokud sis neublížil při sexu bez kondomu, s kondomem si neublížíš.