Filozofická otázka: Bylo by ČR lépe kdyby se nějakým zázrakem vrátil po Zemanovi na presidentské křeslo Masaryk?

Nejlepší odpověď
Kepler

Lépe by nebylo. Chudák TGM, kdyby se ocitl v dnešní době a trochu se zorientoval, zřejmě by koukal jak tele na nová vrata, ničemu by nerozuměl, marně by se ptal kam se poděly morální hodnoty a zbytek času by jen zvracel. až by se vrátil zpět do hrobu.

Další odpovědi
led

„Sám nejsi nic“ – to platí pro krále i pro prezidenta

dubraro

Nebylo. Život musí jít dopředu. A Masaryk byl trochu jiný, než jeho dnešní idealizovaný obraz.

ivzez

Nebylo.
A Masarykovi bych to nepřála,
muselo by to pro něj být tristní.