Filmy – propadaky

Porad nechapu,co se deje s temi filmy, co jsem videl ted naposled ,tak je jejich kvalita dost uboha.uvedu priklad za vsechny – dival jsem se na film MACHETE, protoze jsem si rekl,hraje tam Seagal,bude narez a kvalita, ale misto toho jsem videl jenom nejaky beckovy komiks s polonahejma hezkejma holkama, byl jsem z toho dost otravenej,co se to ted toci a pritom tam hrajou kvalitni herci.Nevite ,cim to muze byt?

Odpovědi
marci1

Myslím si, že prudce klesá vkus a náročnost diváka, i přesto, že tvůrci filmů nás ujišťují, že diváci takovéto filmy chtějí. ☹

bolak

Je to o tvém výběru. Založ si účet na čsfd, ohodnoť dostatečněj počet filmů, vygeneruj si žebříček spřízněných duší, a až ti vyjedou všichni uživatelé s podobným vkusem na filmy jako máš ty, tak projeď jejich profily a vyhledej v nich jen filmy které hodnotili 5 hvězdičkama a pokud si z nich navíc ještě vybereš jen filmy které jsou v červených hodnoceních, tak pak už je velice malá šance že budou tvoje nároky neuspokojeny :)

iceT

To je ale jen tvůj úhel pohledu,mě se Machete líbíl a Seagal tam stejně hraje jen chvilku.