Avatar uživatele
anonym

Filmy – propadaky

Porad nechapu,co se deje s temi filmy, co jsem videl ted naposled ,tak je jejich kvalita dost uboha.uvedu priklad za vsechny – dival jsem se na film MACHETE, protoze jsem si rekl,hraje tam Seagal,bude narez a kvalita, ale misto toho jsem videl jenom nejaky beckovy komiks s polonahejma hezkejma holkama, byl jsem z toho dost otravenej,co se to ted toci a pritom tam hrajou kvalitni herci.Nevite ,cim to muze byt?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3805 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Myslím si, že prudce klesá vkus a náročnost diváka, i přesto, že tvůrci filmů nás ujišťují, že diváci takovéto filmy chtějí. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Je to o tvém výběru. Založ si účet na čsfd, ohodnoť dostatečněj počet filmů, vygeneruj si žebříček spřízněných duší, a až ti vyjedou všichni uživatelé s podobným vkusem na filmy jako máš ty, tak projeď jejich profily a vyhledej v nich jen filmy které hodnotili 5 hvězdičkama a pokud si z nich navíc ještě vybereš jen filmy které jsou v červených hodnoceních, tak pak už je velice malá šance že budou tvoje nároky neuspokojeny :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

To je ale jen tvůj úhel pohledu,mě se Machete líbíl a Seagal tam stejně hraje jen chvilku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek