Nykki

Filmové efekty

Také vás štvou(slabé slovo,nuž budu slušná..) filmové efekty ,které jsou 100× hlasitější než mluvení postav? Já jsem dneska skoro ohluchla,když jsem koukala na film,kde jsem měla všechno na plný kule a stejně jsem musela natahovat uši ,abych něcdo slyšela a najednou,jako rána z čistého nebe někdonastartoval motor a já myslela,že mě trefí pepka.. :D
Doplňuji:
beer- tak to si musíme pořídit A :D

Nejlepší odpověď
beer

Ani ne, mám TV, která má v nastavení možnost vyrovnávání hlasitosti. Zkrátka to nezařve ))
Ale má být teď nový zákon, který řvavé reklamy zakáže – od kdy bude platnost jsem zapomněl..
Doplňuji:
Edit: ..alespoň řvavé reklamy..

Další odpovědi
Shizuka

tak to mám stejnou televizi jako beer :D
mám tam super nastavení zvuku :D

Alesh

Přesněji řečeno jedná se o toto viz zdroj.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kom­prese_dynamiky