Frey

Film s pikantní scénou

Zdravím,
Hledám jeden film. Možná i béčkový, ale tehdá se mi moc líbil. Viděl sem ho naposled zhruba před 6ti lety v televizi a pamatuji si bohužel pouze jednu scénu: (ale zrovna tu nejvíc pikantní :D) Scéna se odehrává v hotelovém pokoji navečer, kde se snaží snědá (možná i černá) slečna ostříhaná na mikádo proniknout do pokoje ke svému milenci a tak se převlékne za pokojskou, aby se jí to podařilo. Scéna pokračuje milováním a končí záběrem na budík, kde i dalšího dne začíná…

Budu rád za jakékoliv ohlasy, už si to vážně moc dobře nepamatuju :) Děkuji

Odpovědi
mosoj

Neznám, ale měl jsem před chvílí pikantní oběd , bohužel bez slečny.