bolak

Film o dítěti, které bylo splozeno jako zásobárna orgánů

Před lety jsem viděl film, možná seriál. Bylo to o rodině, jež měla dítě (asi syna) jemuž začal selhávat nějakej orgán. Nicméně ale doktoři říkali že to bude trvat několik let, než to dospěje do stavu kdy bude dítě v ohrožení života. Nevím jak to tam bylo s dárcovstvím, každopádně rodičům bylo oznámeno, že nejlepší by bylo darovat od příbuzného a protože se otec ani matka neshodovali, tak připadal v úvahu jedině sourozenec, jenomže tam byl problém, to dítě sourozence nemělo, a tak to rodiče vyřešili tím způsobe,, že zplodili „dítě na orgány“ a když tohle dítě – jejich dcera dosáhla určitýho věku, oznámili jí že půjde na operaci a nechá si vyříznout orgán z těla, kterej daj ho jejímu bratrovi, aby mu zachránili život. Jenže ona se vzepřela a podala na ně žalobu…

Jak to dopadlo už si nepamatuju. Zná někdo název toho filmu nebo seriálu ve kterým toto bylo?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to i můj život http://www.csfd­.cz/film/253027-je-to-i-muj-zivot/

Další odpovědi
david22

Tento film raději ani neznám :-o