Pavel Grec

Film o boháči, co zhání nevěstu, znáte ho někdo?

Neznáte film, ve kterém si jeden černoch (asi) měl vybrat nevěstu nebo přijde o všechny peníze, měl jich mít dost když se ožení. Nějak se mu nedařilo a tak mu dal někdo inzerát a on musel po silnici utíkat před hromadou nevěst, Film se nikdy neviděl, chtěl jsem, ale už neznám název.

Nejlepší odpověď
Banán88

http://www.csfd­.cz/film/15097-zenich-na-uteku/ ?? nevidel jsem .. googloval jsem
Doplňuji:
… ale s tim co pises s filmem souhlasi jen nevesty a silnice.. nic vic :)