Jivinho

Film Návrh

Kde se mohu kouknout na film Návrh online? Hraje tam Sandra Bullock – nevíte někdo, jaké národnosti je její filmová matka? Němka-Irka-Polka?

Odpovědi
Dandi

Od 27.8. 2009 tento film hrají v kinech, takže bych doporučoval navštívit kino. a nemyslíte spíše matku Andrewa? Mary Steenburgen? Tak je anglické národnosti.

SS7

Asi se ptas kvuli te soutezi o zajezd na Aljasku co? Taky soutezim. Muzu ti jen poradit: poradni cti! ;)

gizmo

určitě irka

alenka901

zatím není jde jedině stáhnout ale v Aj

Attack-design

ještě není na netu, takže šup do kina